IMA0115D15 XP Power
  • Part Number: IMA0115D15
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC-DC, 1W, DUAL OUTPUT, MEDICAL
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IMA0115D15 XP Power
    IMA0115D15 XP Power
    IMA0115D15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. IMA0115D15 is described as DC-DC, 1W, DUAL OUTPUT, MEDICAL. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"