IHL0224D12 XP Power
  • Part Number: IHL0224D12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC-DC, 2W, DUAL OUTPUT, HIGH ISO
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IHL0224D12 XP Power
    IHL0224D12 XP Power
    IHL0224D12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. IHL0224D12 is described as DC-DC, 2W, DUAL OUTPUT, HIGH ISO. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM