IHA0109S12 XP Power
  • Part Number: IHA0109S12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC-DC, 1W, SINGLE OUTPUT, HIGH I
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IHA0109S12 XP Power
    IHA0109S12 XP Power
    IHA0109S12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. IHA0109S12 is described as DC-DC, 1W, SINGLE OUTPUT, HIGH I. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE