IEU0324D15 XP Power
  • Part Number: IEU0324D15
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC-DC CONV, 3W, 2:1 INPUT, DIP8
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IEU0324D15 XP Power
    IEU0324D15 XP Power
    IEU0324D15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. IEU0324D15 is described as DC-DC CONV, 3W, 2:1 INPUT, DIP8. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ