IEQ0524D12 XP Power
  • Part Number: IEQ0524D12
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: 5W ISOLATED DC-DC CONVERTER, 4:1
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IEQ0524D12 XP Power
    IEQ0524D12 XP Power
    IEQ0524D12 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. IEQ0524D12 is described as 5W ISOLATED DC-DC CONVERTER, 4:1. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by XP Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM