ICZ0948S3V3 XP Power
  • More about ICZ0948S3V3 XP Power
    ICZ0948S3V3 XP Power
    ICZ0948S3V3 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICZ0948S3V3 is described as DC DC CONVERTER 3.3V 6.6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH