ICH7524WS24 XP Power
  • More about ICH7524WS24 XP Power
    ICH7524WS24 XP Power
    ICH7524WS24 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH7524WS24 is described as DC DC CONVERTER 24V 75W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"