ICH7512S24 XP Power
  • More about ICH7512S24 XP Power
    ICH7512S24 XP Power
    ICH7512S24 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH7512S24 is described as DC DC CONVERTER 24V 75W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V