ICH5048S2V5 XP Power
  • More about ICH5048S2V5 XP Power
    ICH5048S2V5 XP Power
    ICH5048S2V5 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH5048S2V5 is described as DC DC CONVERTER 2.5V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM