ICH5048S15 XP Power
  • More about ICH5048S15 XP Power
    ICH5048S15 XP Power
    ICH5048S15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH5048S15 is described as DC DC CONVERTER 15V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"