ICH15048S3V3N XP Power
  • More about ICH15048S3V3N XP Power
    ICH15048S3V3N XP Power
    ICH15048S3V3N is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH15048S3V3N is described as DC DC CONVERTER 3.3V 99W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"