ICH10048WS15 XP Power
  • More about ICH10048WS15 XP Power
    ICH10048WS15 XP Power
    ICH10048WS15 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH10048WS15 is described as DC DC CONVERTER 15V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH