ICH10048S2V5N XP Power
  • Part Number: ICH10048S2V5N
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: DC DC CONVERTER 2.5V 100W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about ICH10048S2V5N XP Power
    ICH10048S2V5N XP Power
    ICH10048S2V5N is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH10048S2V5N is described as DC DC CONVERTER 2.5V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN