ICH10024S2V5 XP Power
  • More about ICH10024S2V5 XP Power
    ICH10024S2V5 XP Power
    ICH10024S2V5 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH10024S2V5 is described as DC DC CONVERTER 2.5V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V