ICH10024S24 XP Power
  • More about ICH10024S24 XP Power
    ICH10024S24 XP Power
    ICH10024S24 is manufactured by XP Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ICH10024S24 is described as DC DC CONVERTER 24V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK