ECM40UT32 XP Power
  • Part Number: ECM40UT32
  • Manufacturer Name: XP Power
  • Description: AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 40W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"