WCR027350230 Wiegmann
  • Part Number: WCR027350230
  • Manufacturer Name: Wiegmann
  • Description: Product Description: Fan Heater, 400W, 230VAC, Includes Thermostat with Deg C Scale
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about WCR027350230 Wiegmann
    WCR027350230 Wiegmann
    WCR027350230 is manufactured by Wiegmann and is categorized in the Uncategorized Tools category. WCR027350230 is described as Product Description: Fan Heater, 400W, 230VAC, Includes Thermostat with Deg C Scale . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"