N412161206SSC Wiegmann
  • Part Number: N412161206SSC
  • Manufacturer Name: Wiegmann
  • Category: Wall Mounts
  • Status:
  • More about N412161206SSC Wiegmann
    N412161206SSC Wiegmann
    ---> Other parts by Wiegmann
    ---> Wall Mounts from all manufacturers
    ---> Boxes, Enclosures, Racks, Cabinets by sub category
  • More About  Wall Mounts
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE