NXPSC20650Q WeEn Semi
  • More about NXPSC20650Q WeEn Semi
    NXPSC20650Q WeEn Semi
    NXPSC20650Q is manufactured by WeEn Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. NXPSC20650Q is described as DIODE SCHOTTKY 650V 20A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by WeEn Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"