NXPSC10650XQ WeEn Semi
  • More about NXPSC10650XQ WeEn Semi
    NXPSC10650XQ WeEn Semi
    NXPSC10650XQ is manufactured by WeEn Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. NXPSC10650XQ is described as DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO220F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT