NXPSC10650DJ WeEn Semi
  • More about NXPSC10650DJ WeEn Semi
    NXPSC10650DJ WeEn Semi
    NXPSC10650DJ is manufactured by WeEn Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. NXPSC10650DJ is described as DIODE SCHOTTKY 650V 10A DPAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL