NXPSC10650BJ WeEn Semi
  • More about NXPSC10650BJ WeEn Semi
    NXPSC10650BJ WeEn Semi
    NXPSC10650BJ is manufactured by WeEn Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. NXPSC10650BJ is described as DIODE SCHOTTKY 650V 10A D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by WeEn Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE