BYV29X-500,127 WeEn Semi
  • More about BYV29X-500,127 WeEn Semi
    BYV29X-500,127 WeEn Semi
    BYV29X-500,127 is manufactured by WeEn Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. BYV29X-500,127 is described as DIODE GEN PURP 500V 9A TO220F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by WeEn Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG