BYV29B-500,118 WeEn Semi
  • More about BYV29B-500,118 WeEn Semi
    BYV29B-500,118 WeEn Semi
    BYV29B-500,118 is manufactured by WeEn Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. BYV29B-500,118 is described as DIODE GEN PURP 500V 9A D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F