BYT79-500,127 WeEn Semi
  • More about BYT79-500,127 WeEn Semi
    BYT79-500,127 WeEn Semi
    BYT79-500,127 is manufactured by WeEn Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. BYT79-500,127 is described as DIODE GEN PURP 500V 14A TO220AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by WeEn Semi
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE