BYC5X-600PQ WeEn Semi
  • More about BYC5X-600PQ WeEn Semi
    BYC5X-600PQ WeEn Semi
    BYC5X-600PQ is manufactured by WeEn Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. BYC5X-600PQ is described as DIODE GEN PURP 600V 5A TO220F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK