BTA412Y-600C,127 WeEn Semi
  • Part Number: BTA412Y-600C,127
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC 600V 12A TO220AB
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS