BTA410-800BT,127 WeEn Semi
  • Part Number: BTA410-800BT,127
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC 800V 10A TO220AB
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"