BTA330-800BTQ WeEn Semi
  • Part Number: BTA330-800BTQ
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC 800V 30A TO220AB
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK