BTA310-800E,127 WeEn Semi
  • Part Number: BTA310-800E,127
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC SENS GATE 800V 10A TO220AB
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM