BTA216B-600D,118 WeEn Semi
  • Part Number: BTA216B-600D,118
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC SENS GATE 600V 16A D2PAK
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM