BTA206X-800CT:127 WeEn Semi
  • Part Number: BTA206X-800CT:127
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC 800V 6A TO220F
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"