BTA206-800ET,127 WeEn Semi
  • Part Number: BTA206-800ET,127
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC SENS GATE 800V 6A TO220AB
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK