BTA204X-800C,127 WeEn Semi
  • Part Number: BTA204X-800C,127
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC 800V 4A TO220-3
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"