BTA204X-600D,127 WeEn Semi
  • Part Number: BTA204X-600D,127
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220-3
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT