BTA204W-800C,135 WeEn Semi
  • Part Number: BTA204W-800C,135
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC 800V 1A SC73
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"