BTA201-800ER,112 WeEn Semi
  • Part Number: BTA201-800ER,112
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC SENS GATE 800V 1A TO92-3
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"