BT258X-600R,127 WeEn Semi
  • Part Number: BT258X-600R,127
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: THYRISTOR 600V 8A SOT186A
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH