BT152X-800R,127 WeEn Semi
  • Part Number: BT152X-800R,127
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: THYRISTOR 800V 20A SOT186A
  • Category: Thyristors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM