BT139B-800,118 WeEn Semi
  • Part Number: BT139B-800,118
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC 800V 16A D2PAK
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE