BT138X-800F,127 WeEn Semi
  • Part Number: BT138X-800F,127
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC 800V 12A TO220-3
  • Category: SCR TRIAC
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE