BT138B-600G,118 WeEn Semi
  • Part Number: BT138B-600G,118
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC 600V 12A D2PAK
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F