BT1308W-400D,115 WeEn Semi
  • Part Number: BT1308W-400D,115
  • Manufacturer Name: WeEn Semi
  • Description: TRIAC SENS GATE 400V 0.8A SC73
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE