WL-L13PAR30-W30NF Wamco
  • Part Number: WL-L13PAR30-W30NF
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: Lighting, LED Lamp; E26; PAR20; Warm White; 120VAC; 13W; 600 lumens; 25°; Dimmable
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL-L13PAR30-W30NF Wamco
    WL-L13PAR30-W30NF Wamco
    WL-L13PAR30-W30NF is manufactured by Wamco and is categorized in the Lighting category. WL-L13PAR30-W30NF is described as Lighting, LED Lamp; E26; PAR20; Warm White; 120VAC; 13W; 600 lumens; 25°; Dimmable. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM