WL-L04MR16-W30FL Wamco
  • Part Number: WL-L04MR16-W30FL
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: Lighting, LED Lamp; MR16; Base, GU5.3; Warm White; 12Vac/DC; 4W; 230 lumens; CCT, 3.2K; 40°
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL-L04MR16-W30FL Wamco
    WL-L04MR16-W30FL Wamco
    WL-L04MR16-W30FL is manufactured by Wamco and is categorized in the Lighting category. WL-L04MR16-W30FL is described as Lighting, LED Lamp; MR16; Base, GU5.3; Warm White; 12Vac/DC; 4W; 230 lumens; CCT, 3.2K; 40°. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Wamco
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE