WL-BFL357-DW12 Wamco
  • More about WL-BFL357-DW12 Wamco
    WL-BFL357-DW12 Wamco
    WL-BFL357-DW12 is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-BFL357-DW12 is described as LED MOD 3LED POWER 12V WHITE 8.4W. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Wamco
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL