WL-B05K17L1200 Wamco
  • Part Number: WL-B05K17L1200
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: Magnetic LED Stick/Bar; 48 ; 3000K; Warm White 24V; Enclosure/Multi-Purpose
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL-B05K17L1200 Wamco
    WL-B05K17L1200 Wamco
    WL-B05K17L1200 is manufactured by Wamco and is categorized in the Lighting category. WL-B05K17L1200 is described as Magnetic LED Stick/Bar; 48"; 3000K; Warm White 24V; Enclosure/Multi-Purpose. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A