WL-B05I09W0900 Wamco
  • Part Number: WL-B05I09W0900
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: LED STICK 900mm WHITE 24V IP65 w/Brackets
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL-B05I09W0900 Wamco
    WL-B05I09W0900 Wamco
    WL-B05I09W0900 is manufactured by Wamco and is categorized in the Lighting category. WL-B05I09W0900 is described as LED STICK 900mm WHITE 24V IP65 w/Brackets. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM