WL-B05I09W0600 Wamco
  • Part Number: WL-B05I09W0600
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: LED STICK 600mm WHITE 24V IP65 UL
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL-B05I09W0600 Wamco
    WL-B05I09W0600 Wamco
    WL-B05I09W0600 is manufactured by Wamco and is categorized in the Lighting category. WL-B05I09W0600 is described as LED STICK 600mm WHITE 24V IP65 UL. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"