WL-B05I06L0600 Wamco
  • Part Number: WL-B05I06L0600
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: LED STICK 600mm WARM WHITE 24V IP65 w/Brackets
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL-B05I06L0600 Wamco
    WL-B05I06L0600 Wamco
    WL-B05I06L0600 is manufactured by Wamco and is categorized in the Lighting category. WL-B05I06L0600 is described as LED STICK 600mm WARM WHITE 24V IP65 w/Brackets. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM